Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON HA-70BE72X

HOTPOINT-ARISTON HA-70BE72X

-19%

Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 29385913
Достапност: залиха
Редовна Цена:
46,999 ден.

SMART цена:
37,992 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 309л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 153л Total No Frost Frezh zone ДИСПЛЕЈ НА ВРАТА ЗОНА 0 СТЕПЕНИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++( F по новата регулатива на ЕУ ) ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 195/70/72

Слични производи