Техномаркет - KRUPS KP1A3B31 КАФЕМАТ

KRUPS KP1A3B31 КАФЕМАТ


Производител: KRUPS
Шифра: 29385927
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
3,899 ден.

АПАРАТ ЗА КАФЕ РАБОТА СО КАПСУЛИ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 1.600 W. ПРИТИСОК 15 БАРИ ВОЛУМЕН НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 0,8 Л МАТЕРИЈАЛ: ПЛАСТИКА ФУНКЦИИ ДРЖАЧ ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ВИСИНАТА ДИМЕНЗИИ (Д Х Ш Х В) 13,6 Х 26,6 Х27,6 СМ ТЕЖИНА 2 КГ БОЈА ЦРНА

Слични производи