Техномаркет - TURBO AIR NORMA H6 IX/BL/A/90

TURBO AIR NORMA H6 IX/BL/A/90

-25%

Производител: TURBO AIR
Шифра: 29386282
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
11,999 ден.

ДЕКОРАТИВЕН АСПИРАТОР ШИРИНА 90см ИНОКС И ЦРНО СТАКЛО МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ СО 3 КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ до 571 m3/h по новите нормативи на ЕУ БУЧАВОСТ 46-67 db(A) href="http://turboair.com/fr/blog/portfolios/norma/">Повеќе за производот...

Слични производи