Техномаркет - COLOSSUS CSS5542 МЕЛНИЦА ЗА МАК

COLOSSUS CSS5542 МЕЛНИЦА ЗА МАК

-17%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29386390
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
999 ден.

ТРАДИЦИОНАЛЕН МЛИН ЗА ФИНО МЕЛЕЊЕ НА МАК ПРИЦВРСТУВАЊЕ НА ШТРАФ ЛЕСЕН ЗА РАСКЛОПУВАЊЕ ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ И ОДРЖУВАЊЕ МАТЕРИЈАЛ МЕТАЛ, ПЛАСТИКА

Слични производи