Техномаркет - COLOSSUS CSS5412E БЛЕНДЕР

COLOSSUS CSS5412E БЛЕНДЕР


Производител: COLOSSUS
Шифра: 29386391
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
1,974 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 800W, ДВЕ БРЗИНИ И ПУЛС, ФУНКЦИИ: МЕЛЕЊЕ, СЕЦКАЊЕ, МЕЛЕЊЕ, МЕШАЊЕ, ВОЛУМЕН НА САДОТ 500МЛ. СИНО ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ ОКОЛУ ПОТЕНЦИОМЕТАРОТ

Слични производи