Техномаркет - SENCOR - SBG 106 BK ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА

SENCOR - SBG 106 BK ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА


Производител: SENCOR
Шифра: 29386443
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,799 ден.

SMART цена:
3,299 ден.

Боја: црна Моќност на грејачот: 2300 W Две површини за работа Едноставно печење

Слични производи