Техномаркет - AEG CCB-6648ABM ШПОРЕТ

AEG CCB-6648ABM ШПОРЕТ

-13%

Производител: AEG
Шифра: 29386460
Достапност: залиха
Редовна Цена:
45,999 ден.

SMART цена:
39,992 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 73л КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ДИСПЛЕЈ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ-ЕДНА ДВОЈНА, ЕДНА ОВАЛНА SteamBake ФУНКЦИЈА ЗА ПАРЕА ТРИ СТАКЛА НА ВРАТА AIR FRY ТАВА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи