Техномаркет - FAVORIT 3180 AGOLEN ASPIRATOR

FAVORIT 3180 AGOLEN ASPIRATOR

-39%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29386546
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
13,991 ден.

АГОЛЕН АСПИРАТОР ДИМЕНЗИЈА 100см 5 БРЗИНИ ТАЈМЕР ИНДИКАТОР ЗА ЧИСТЕЊЕ 3 ХАЛОГЕНИ СВЕТЛА ДИЈАМЕТАР ЗА ИЗЛЕЗ 120мм МОЌ НА ВШМУКУВАЊЕ 800 м3/h href="https://favoritelectronics.com/shop/favorit-3180-100cm/">Повеќе за производот...

Слични производи