Техномаркет - PHILIPS HR1945/80 СОКОВНИК

PHILIPS HR1945/80 СОКОВНИК


Производител: PHILIPS
Шифра: 29386849
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,999 ден.

SMART цена:
19,464 ден.

СОКОВНИК МОЌНОСТ 200 W 300 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА MICROMASTICATING ТЕХНОЛОГИЈА КОЈА ИЗВЛЕКУВА ДО 90% ОД СОДРЖИНАТА НА ОВОШЈЕТО ФУНКЦИЈА ЗА ПРЕТХОДНО ЧИСТЕЊЕ КОЈА ГИ ИЗВЛЕКУВА И ПОСЛЕДНИТЕ КАПКИ СОК ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ УНИКАТЕН ДИЗАЈН БЕЗ СИТО , БРЗО МИЕЊЕ ИНОВАТИВЕН СИСТЕМ ЗА ЗАПИРАЊЕ НА КАПЕЊЕТО КОМПАКТЕН ДИЗАЈН СО СИТЕ ДЕЛОВИ ВГРАДЕНИ ШИРОК ОТВОР ЗА ПОЛНЕЊЕ ВКЛУЧЕНО: БОКАЛ, КНИГА ЗА РЕЦЕПТИ МОЖЕ ДА СЕ МИЕ ВО МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ НЕЛИЗГАЧКА ОСНОВА ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ БЕЗБЕДНОСНА БРАВА КАПАЦИТЕТ НА БОКАЛОТ 1 Л КАПАЦИТЕТ ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА ПУЛПАТА 1 Л ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1 М БЕЗБЕДНОСНА БРАВА ОД МЕТАЛ МАТЕРИЈАЛ НА БОКАЛОТ: ПЛАСТИКА МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО: ПЛАСТИКА БОЈА БЕЛA И СИВA

Слични производи