Техномаркет - WHIRLPOOL FFL-7238W EE

WHIRLPOOL FFL-7238W EE

-21%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 29386882
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
18,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 7КГ ЦЕНТРИФУГА 1200врт/мин 6 SENSE ТЕХНОЛОГИЈА FreshCare+ SENSE Inverter МОТОР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ ( D според новата регулатива на ЕУ ) ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/63 Повеќе за производот...

Слични производи