Техномаркет - AEG CCB-6440ABW

AEG CCB-6440ABW

-36%

Производител: AEG
Шифра: 29386885
Достапност: залиха
Редовна Цена:
43,999 ден.

SMART цена:
27,991 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 73л КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ДИСПЛЕЈ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ-ЕДНА ДВОЈНА, ЕДНА ОВАЛНА ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ ТРИ СТАКЛА НА ВРАТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 href="https://www.aeg.hr/kitchen/cooking/cookers/electric-cooker/ccb6440abw/">Повеќе за производот...

Слични производи