Техномаркет - ELECTROLUX LKR-64020AW ЕЛ.ШПОРЕТ

ELECTROLUX LKR-64020AW ЕЛ.ШПОРЕТ

-24%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29386886
Достапност: залиха
Редовна Цена:
39,999 ден.

SMART цена:
30,492 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 73л AIR FRY ГОТВЕЊЕ И AIR FRY ТАВА КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ДИСПЛЕЈ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ-ЕДНА ДВОЈНА, ЕДНА ОВАЛНА ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ ТРИ СТАКЛА НА ВРАТА AIR FRY ТАВА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 href="https://www.electrolux.hr/kitchen/cooking/cookers/electric-cooker/lkr64020aw/">Повеќе за производот...

Слични производи