Техномаркет - ELECTROLUX LKR-66020MX

ELECTROLUX LKR-66020MX

-11%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29386887
Достапност: залиха
Редовна Цена:
36,999 ден.

SMART цена:
32,990 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 73л AIR FRY ГОТВЕЊЕ И AIR FRY ТАВА КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ДИСПЛЕЈ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ-ЕДНА ДВОЈНА, ЕДНА ОВАЛНА ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ ТРИ СТАКЛА НА ВРАТА ИНОКС ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Повеќе за производот...

Слични производи