Техномаркет - QUADRO DFR-3740EU LINOX ЛАДИЛНИК

QUADRO DFR-3740EU LINOX ЛАДИЛНИК

-21%

Производител: QUADRO
Шифра: 29386889
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
18,992 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 192л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧ 91л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А+ ( F ) БОЈА:INOX ИЗМЕНЛИВИ ВРАТИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д: 186/59,5/65 CM

Слични производи