Техномаркет - GORENJE AF1409DW ФРИТЕЗА

GORENJE AF1409DW ФРИТЕЗА

-8%

Производител: GORENJE
Шифра: 29387108
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ МОЌНОСТ: 1.400 W САД ШТО СЕ ОТСТРАНУВА НЕЛЕПЛИВА ПОДЛОГА КОНТРОЛА НА ДОПИР АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА СИГУРНОСТ ИНДИКАТОР ЗА ГРЕЈАЧ

Слични производи