Техномаркет - BOSCH HBA-374EB0

BOSCH HBA-374EB0

-32%

Производител: BOSCH
Шифра: 29387139
Достапност:
Редовна Цена:
46,999 ден.

SMART цена:
31,991 ден.

ФУРНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ 71л XXL РЕРНА СО ГРАНИТ ЕМАЈЛ КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ ПИРОЛИТИЧКО ЧИСТЕЊЕ ЛЕД ДИСПЛЕЈ AutoPilot 10 ПРИКАЗУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА ВО РЕРНА ТЕМПЕРАТУРА НА ВРАТА 30 °C ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А

Слични производи