Техномаркет - BOSCH DLN-53AA70

BOSCH DLN-53AA70

-21%

Производител: BOSCH
Шифра: 29387141
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,699 ден.

SMART цена:
6,890 ден.

ВГРАДЕН АСПИРАТОР МЕТАЛНИ ФИЛТРИ ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ МАКС ПРОТОК НА ВОЗДУХ 302 m³/h 3 БРЗИНИ Повеќе за производот...

Слични производи