Техномаркет - ELECTROLUX EKM-3700 КУЈНСКИ РОБОТ

ELECTROLUX EKM-3700 КУЈНСКИ РОБОТ

-37%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29387177
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
11,999 ден.

КУЈНСКИ РОБОТ САД ОД ИНОКС КАПАЦИТЕТ 4л ДОДАТОК ЗА БЛЕНДЕР ДОДАТОК ЗА МУЛТИПРАКТИК ЗА СЕЧЕЊЕ ДОДАТОК МЕЛНИЦА ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО ДОДАТОЦИ МЕШАЛКИ ЗА КРЕМ, ТЕСТО МАТАЛКИ ЗА ПУТЕР МОЌНОСТ 800 W 6 БРЗИНИ КОПЧЕ ЗА ПУЛСЕН РЕЖИМ href="https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/kitchen-machines/kitchen-machine/ekm3700/">Повеќе за производот...

Слични производи