Техномаркет - LIEBHERR CTP-251 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CTP-251 ЛАДИЛНИК

-15%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 29387230
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,999 ден.

SMART цена:
21,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ВКУПЕН НЕТО КАПАЦИТЕТ 270 l КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 218 l КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 52 l EНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 202 kWh/a КЛИМАТСКА КЛАСА SN-ST НИВО НА БУЧНОСТ 39 DB МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ ПРОЦЕС НА ОДМРЗНУВАЊЕ АВТОМАТСКИ LED-ОСВЕТЛУВАЊЕ БРОЈ НА ПОЛИЦИ ВО ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ 4 ПРИЛАГОДИВИ ПОЛИЦИ ПО ВИСИНА 3 МАТЕРИЈАЛ НА ПОЛИЦИТЕ ВО ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ СТАКЛО 3 ПОЛИЦИ ЗА КОНЗЕРВИ САД ЗА ЈАЈЦА 1 ФИОКА ЗА ОВОШЈЕ/ЗЕЛЕНЧУК ПРОЦЕС НА ОДМРЗНУВАЊЕ РАЧНО КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ ВО 24 ЧАСА 4 KG 4 ФИОКИ ВО ДЕЛОТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ МАТЕРИЈАЛ НА ПОЛИЦИ НА ПРЕГРАДА НА ЗАМРЗНУВАЧОТ СТАКЛО 1 САД ЗА КОЦКИ МРАЗ ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 157,1 / 55,0 / 63,0 cm ТЕЖИНА (БЕЗ ПАКУВАЊЕ) 50,5 kg

Слични производи