Техномаркет - LIEBHERR CTPEL-231 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CTPEL-231 ЛАДИЛНИК

-19%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 29387231
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,999 ден.

SMART цена:
20,992 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН НЕТО КАПАЦИТЕТ 233 L КАПАЦИТЕТ НА КАДИЛНИКОТ 189 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 44 L КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ F ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ЗА 24 ЧАСА 0,512 KWH / 24H ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 187 KWH/A КЛИМАТСКА КЛАСА SN-T НИВО НА БУЧНОСТ 39 DB ФРЕКВЕНЦИЈА 50 HZ 2 ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ LED-ОСВЕТЛУВАЊЕ 3 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ВО ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ/ОД НИВ 2 СО ПРИЛАГОДИВА ВИСИНА 1 ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА /2 ПОЛИЦИ ЗА КОНЗЕРВИ/САД ЗА ЈАЈЦА БРОЈ НА САДОВИ ЗА ОВОШЈЕ/ЗЕЛЕНЧУК 1 АВТОНОМИЈА 22 H КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 4 KG ВО 24 ЧАСА БОЈА НА КУЌИШТЕ СРЕБРЕНА МАТЕРИЈАЛ НА ВРАТАТА ЧЕЛИК ВДЛАБНАТА РАЧКА НАДВОРЕШНИ ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 140,1 / 55,0 / 63,0 CM ТЕЖИНА (БЕЗ ПАКУВАЊЕ) 47,7 KG

Слични производи