Техномаркет - GORENJE K15DWWBK ЕЛ. БОКАЛ

GORENJE K15DWWBK ЕЛ. БОКАЛ

-11%

Производител: GORENJE
Шифра: 29387334
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,799 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

ГОЛЕМИНА НА САДОТ: 1,5 L РОТАЦИЈА 360° ДВОЈНО ДНО ON/OFF КОПЧЕ БЕЛА КОПЧЕ ЗА ОТВАРАЊЕ НА КАПАКОТ ПРОСТОР ЗА СМЕСТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ СИГУРНОСЕН СИСТЕМ ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 0,7 M ПРИКЛУЧНА МОЌ: 2.200 W

Слични производи