Техномаркет - QUADRO WM-FF10049CW EU

QUADRO WM-FF10049CW EU

-19%

Производител: QUADRO
Шифра: 29387337
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
12,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПОЛНЕЊЕ: 7 КГ ЦЕНТРИФУГА: 1000 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A ++ 15 ПРОГРАМИ ТАЈМЕР ДЕТЕКЦИЈА НА ПОЛОВИНА ПОЛНЕЊЕ НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ 58 DB НИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ: 77 D

Слични производи