Техномаркет - QUADRO WM-FF10049CW EU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

QUADRO WM-FF10049CW EU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-24%

Производител: QUADRO
Шифра: 29387337
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
13,692 ден.

КАПАЦИТЕТ 7 кг ЦЕНТРИФУГА 1000 врт/мин 15 ПРОГРАМИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА D ЕКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА БРЗА ПРОГРАМА 15 МИНУТИ НА 30 °C СЕНЗОР ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ ДИМЕНЗИИ: В/Ш/Д 84,5/59,7/54,0 CM

Слични производи