Техномаркет - QUADRO R-1110 EU ЛАДИЛНИК

QUADRO R-1110 EU ЛАДИЛНИК

-22%

Производител: QUADRO
Шифра: 29387338
Достапност:
Редовна Цена:
11,499 ден.

SMART цена:
8,993 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 81L КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 73Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 8Л ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ А + 1 КОМПРЕСОР ФРЕОН R600A НИВО НА БУЧАВОСТ 41DB БРОЈ НА ВРАТИ 1 БРОЈ НА ПОЛИЦИ 2 ДИМЕНЗИИ (Ш Х Д Х В) : 48 X 56 X 84 СМ

Слични производи