Техномаркет - QUADRO DFR-2640 EU BLACK ЛАДИЛНИК

QUADRO DFR-2640 EU BLACK ЛАДИЛНИК

-24%

Производител: QUADRO
Шифра: 29387339
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
12,999 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН ВОЛУМЕН : 227Л КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ : 187Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ : 40Л РЕЖИМ НА ЛАДЕЊЕ: ПРИРОДЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: А + ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА: 176 KWH / ГОДИШНО АВТОНОМИЈА (ВРЕМЕ НА ПОРАСТ НА ТЕМПЕРАТУРАТА) : 11 Ч ДИМЕНЗИЈА: (В Х Ш Х Д) 540 X 1440 X 600 MM БОЈА ЦРНА

Слични производи