Техномаркет - ELECTROLUX LKR-500001W

ELECTROLUX LKR-500001W


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29387468
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,599 ден.

SMART цена:
18,190 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА 4 ЗОНИ НА ГОТВЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 56л 7 ФУНКЦИИ НА РАБОТА ДВОЈНО СТАКЛО НА ВРАТА ТАЈМЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАС А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/50/60 повеќе инфо на Повеќе за производот...

Слични производи