Техномаркет - ELECTROLUX LNS-8FF19S

ELECTROLUX LNS-8FF19S

-14%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29387470
Достапност: залиха
Редовна Цена:
49,999 ден.

SMART цена:
42,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ЗА ВГРАДУВАЊЕ 800 MultiSpace КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 213л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 72л ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НА ДОПИР КОНТРОЛА НА ВЛАЖНОСТ ЗВУЧЕН И СВЕТЛОСЕН АЛАРМ Static low frost ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 189/55/55 повеќе инфо на Повеќе за производот...

Слични производи