Техномаркет - ELECTROLUX EDB-1720 ПЕГЛА НА ПАРЕА

ELECTROLUX EDB-1720 ПЕГЛА НА ПАРЕА

-20%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29387471
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ: 2200 W ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА: ЗА ОСВЕЖУВАЊЕ НА ТКАЕНИНИ КОИ ВИСАТ. ИНДИКАТОР ЗА ПОДГОТВЕНОСТ ЗА РАБОТА ВГРАДЕН СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА ОД КАМЕНЕЦ СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ СЕРИЈА: EASYLINE ВОЛУМЕН НА ПАРЕА: 90 КАПАЦИТЕТНА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА: 250ML ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ M: 1.95 повеќе инфо на href="https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/edb1720/">Повеќе за производот...

Слични производи