Техномаркет - GORENJE NRK6192AR4 ЛАДИЛНИК

GORENJE NRK6192AR4 ЛАДИЛНИК


Производител: GORENJE
Шифра: 29387559
Достапност:
Редовна Цена:
31,599 ден.

SMART цена:
26,999 ден.

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++ ЕМАЈЛИРАН ЧЕЛИК ВОЛУМЕН НА РАЗЛАДНИОТ ДЕЛ: 203 L ВОЛУМЕН НА ЗАМРЗНУВАЧКИОТ ДЕЛ: 99 L ЛЕД ДИСПЛЕЈ АЛАРМ ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА NOFROST PLUS IONAIR СО MULTIFLOW 360° ФУНКЦИЈА CRISPZONE ФИОКА СО КОНТРОЛА НА ВЛАЖНОСТА: ГОЛЕМА ФИОКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК СО РЕГУЛАЦИЈА НА ВЛАЖНОСТА ADAPTTECH ЛАДЕЊЕ FASTFREEZE ECOMODE ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ 4 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ДРЖАЧ ЗА ШИШИЊА CONVERT FRESHZONE SPACEBOX - ПРОСТОР ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 3 ФИОКИ ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 60 × 185 × 59,2 CM

Слични производи