Техномаркет - FABBYGO HM 8601 B - ВЕНТИЛАТОР

FABBYGO HM 8601 B - ВЕНТИЛАТОР

-12%

Производител: FABBYGO
Шифра: 29387631
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
2,199 ден.

Моќност: 60 W Напон: 220-240V~50Hz 3 брзини Состав: метал, пластика, гума

Слични производи