Техномаркет - PHILIPS GC527/20 ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

PHILIPS GC527/20 ПАРЕН ГЕНЕРАТОР


Производител: PHILIPS
Шифра: 29387639
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,399 ден.

SMART цена:
6,289 ден.

СТИМЕР-ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ:1600W ПОСТОЈАНА ПАРЕА:32GR/MIN РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА:1600ML РЕГУЛАТОР НА ПАРЕА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ЗАГРЕВАЊЕ: 1МИН ОТСТРАНЛИВ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА

Слични производи