Техномаркет - BOSCH WNA-13400 BY МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

BOSCH WNA-13400 BY МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ


Производител: BOSCH
Шифра: 29387661
Достапност: залиха
Редовна Цена:
69,999 ден.

SMART цена:
55,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 8кг КАПАЦИТЕТ ЗА СУШЕЊЕ 5кг ЦЕНТРИФУГА 1400врт/мин ГОЛЕМ ЛЕД ДИСПЛЕЈ ActiveWater Plus SpeedPerfect AutoDry ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ( F според новата регулатива на ЕУ ) ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 повеќе инфо на href="https://www.bosch-home.rs/popis-proizvoda/pranje-i-susenje-vesa/masine-za-pranje-i-susenje-vesa/WNA13400BY#/Tabs=section-technicalspecs/Togglebox=-1702902468/Togglebox=-2104266343/Togglebox=-956077511/Togglebox=75709370/Togglebox=1736029873/">Повеќе за производот...

Слични производи