Техномаркет - FAVORIT CF-374 A+ ЛАДИЛНИК

FAVORIT CF-374 A+ ЛАДИЛНИК


Производител: FAVORIT
Шифра: 29387675
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
15,999 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ: 336 L КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 230 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ : 106 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А+ ПРИЛАГОДУВАЧКИ ПОЛИЦИ НА ВРАТА ПРИЛАГОДУВАЧКИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ КОМОРА ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ СО ТРАНСПАРЕНТНИ ФИОКИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д: 186/59,5/65 CM

Слични производи