Техномаркет - FAVORIT UCF-2760

FAVORIT UCF-2760


Производител: FAVORIT
Шифра: 29387748
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
19,749 ден.

ВГРАДЛИВ ФРИЖИДЕР ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ: 264 L КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ : 189 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ: 75 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ТИП НА ФРЕОН: R600 ЦЕЛОСНО ВГРАДЛИВ АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ ПРОМЕНЛИВА ВРАТА ОДДЕЛ ЗА МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ СО ТРАНСПАРЕНТЕН КАПАК САД ЗА ЈАЈЦА ПРИЛАГОДЛИВИ ПРОЅИРНИ ПОЛИЦИ НА ВРАТАТА ПРИЛАГОДЛИВИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ТРАНСПАРЕНТНИ ПОЛИЦИ ВО ЗАМРЗНУВАЧОТ КОМОРА ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ В / Ш / Д: 177 / 54 / 54.5CM

Слични производи