Техномаркет - ELECTROLUX EW2TN5261E

ELECTROLUX EW2TN5261E

-32%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29388052
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,999 ден.

SMART цена:
18,991 ден.

МАШИНА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА СО ГОРНО ПОЛНЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 6кг ЦЕНТРИФУГА 1200врт/мин ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА D FlexCare Woolmark Blue AutoSense ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/40/60

Слични производи