Техномаркет - ELECTROLUX EW6TN4272 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ELECTROLUX EW6TN4272 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-12%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29388053
Достапност: залиха
Редовна Цена:
32,999 ден.

SMART цена:
28,998 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ СО ГОРНО ПОЛНЕЊЕ КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ: 7 КГ ЦЕНТРИФУГА: 1200 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ:E LCD ЕКРАН ОДЛОЖЕН ПОЧЕТОК НЕЖНО ОТВОРАЊЕ НА БУБАЊОТ ТЕХНОЛОГИЈА FUZZY LOGIC ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА РАБОТАТА И ПОТРОШУВАЧКАТА СПОРЕД КАПАЦИТЕТОТ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА УРЕД ЗА ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВИ СПЕЦИЈАЛНА ПРОГРАМА ЗА ПЕРЕЊЕ НА СВИЛЕНА ОБЛЕКА ДИМЕНЗИИ В X Ш X Д,: 890X400X600 ММ ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д): 890 X 400 X 600 ММ

Слични производи