Техномаркет - LIEBHERR T-1404

LIEBHERR T-1404

-21%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 29388083
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
15,009 ден.

ОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ 107 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 15 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A + КЛИМАТСКА КЛАСА SN-ST АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ COOLPLUS БРОЈ НА СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ 2 ДИМЕНЗИИ В Х Ш Х Д 850 Х 501 Х 620 ММ

Слични производи