Техномаркет - ADLER AD6406 АПАРАТ ЗА ОРИЗ

ADLER AD6406 АПАРАТ ЗА ОРИЗ

-33%

Производител: ADLER
Шифра: 29388130
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

АПАРАТ ЗА ОРИЗ КУЌИШТЕ ОТПОРНО НА ТОПЛИНА ОТСТРАНЛИВ ВНАТРЕШЕН САД 2 ФУНКЦИИ: ГОТВЕЊЕ И ОДРЖУВАЊЕ НА ТОПЛИНА БЕЗБЕДЕН КАПАК СО ОТВОР ЗА ОДВОД НА ПАРЕА ГУМЕНИ НОГАРКИ ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ ВКЛУЧЕНИ: МЕРНА ЧАША, ПЛАСТИЧНА ЛАЖИЦА ДИМЕНЗИИ НА САДОТ: ВИСИНА: 11 СМ ДИЈАМЕТАР: 21,2 СМ КАПАЦИТЕТ: 1,5 Л

Слични производи