Техномаркет - ADLER AD1286 ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ

ADLER AD1286 ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ


Производител: ADLER
Шифра: 29388131
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
1,342 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ЗА ВОДА КАПАЦИТЕТ 2 L, МИН. 0,5 Л МОЌНОСТ 1850-2200 W СКРИЕН ЕЛЕМЕНТ ЗА ГРЕЕЊЕ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗАШТИТА ОД ВРИЕЊЕ-ПРЕГРЕВАЊЕ КОМПАКТНА ОСНОВНА ПЛОЧА СО ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛ РОТАЦИОНА ОСНОВА 360 СТЕПЕНИ МОДЕРЕН, ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН ФИЛТЕР ПРОТИВ БИГОР

Слични производи