Техномаркет - ADLER AD5012 ПЕГЛА

ADLER AD5012 ПЕГЛА

-20%

Производител: ADLER
Шифра: 29388134
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
1,199 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕА МОЌНОСТ 2200 W ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КЕРАМИЧКА ПЛОЧА СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАНИ МЛАЗНИЦИ ЗА ПАРЕА ПОЕФИКАСНА ДИСТРИБУЦИЈА НА ПАРЕА ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА ФУНКЦИЈА ЗА САМОЧИСТЕЊЕ КОНТИНУИРАНА ПАРЕА РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 230 ML ФУНКЦИЈА ANTI-CALC

Слични производи