Техномаркет - MAX NE301 INOX ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ

MAX NE301 INOX ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ

-38%

Производител: MAX
Шифра: 29388137
Достапност:
Редовна Цена:
1,599 ден.

SMART цена:
999 ден.

ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ МОЌНОСТ:800W КАПАЦИТЕТ НА ВОДА:270ML ON/OFF КОПЧЕ СКРИЕН ГРЕЈАЧ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ЕРГОНОМСКА РАЧКА НА СКЛОПУВАЊЕ КУЌИШТЕ ОД ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН НЕ`РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи