Техномаркет - FAVORIT F-2451 A+ ЗАМРЗНУВАЧ

FAVORIT F-2451 A+ ЗАМРЗНУВАЧ

-22%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29388146
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
13,999 ден.

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ КАПАЦИТЕТ - 186 Л. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ФИОКИ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ БОЈА - БЕЛА ДИМЕНЗИИ (Ш/В/Д/) - 54X144X60 CM.

Слични производи