Техномаркет - ISKRA SL800WHITE ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

ISKRA SL800WHITE ПРАВОСМУКАЛКА СО САД


Производител: ISKRA
Шифра: 29388197
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
4,499 ден.

МОЌНОСТ: 800W НАПОН: 220V-240V ~ 50HZ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ПРАВ: 2.5 L ЦИКЛОНСКА ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕСНО ВАДЕЊЕ НА КОНТЕЈНЕРОТ 3 ПРИЛОЗИ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 4.3 M ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A НИВО НА ЗВУК: 78 DB (A)

Слични производи