Техномаркет - GORENJE SIH2800TQC ПЕГЛА НА ПАРЕА

GORENJE SIH2800TQC ПЕГЛА НА ПАРЕА

-18%

Производител: GORENJE
Шифра: 29388554
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,399 ден.

SMART цена:
2,799 ден.

ЈАЧИНА:2800 W ИНДИКАТОР НА ТЕМПЕРАТУРА ИНТЕНЗИВНО ИСПУШТАЊЕ НА ПАРЕА: 35 G/MIN ИСПУШТАЊЕ НА ПАРЕА ОДЕДНАШ: 100 G/MIN ВОЛУМЕН НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА: 0.35 ЛИТРИ СИСТЕМ ПРОТИВ БИГОР СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ МОЖНОСТ ЗА СУВО ПЕГЛАЊЕ ВРТЕЊЕ НА ПРИКЛУЧНИОТ КАБЕЛ: 360 ° АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА СИГУРНОСТ

Слични производи