Техномаркет - ELECTROLUX EW6TN5061 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ELECTROLUX EW6TN5061 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29388591
Достапност: залиха
Редовна Цена:
26,999 ден.

SMART цена:
22,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ СО ГОРНО ПОЛНЕЊЕ КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ: 6 КГ ЦЕНТРИФУГА: 1000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A +++ LCD ЕКРАН ОДЛОЖЕН ПОЧЕТОК ТЕХНОЛОГИЈА FUZZY LOGIC ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА РАБОТАТА И ПОТРОШУВАЧКАТА СПОРЕД КАПАЦИТЕТОТ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА УРЕД ЗА ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВИ СПЕЦИЈАЛНА ПРОГРАМА ЗА ПЕРЕЊЕ СВИЛЕНА ОБЛЕКА ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д): 890 X 400 X 600 ММ

Слични производи