Техномаркет - ELECTROLUX EDBT-800 ПАТНА ПЕГЛА

ELECTROLUX EDBT-800 ПАТНА ПЕГЛА


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29388603
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,579 ден.

ПАТНА ПЕГЛА НА ПАРЕА СИСТЕМ ПРОТИВ КАПЕЊЕ ПОДЕСУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА РАЧКА КОЈА СЕ ПРЕКЛОПУВА И БЛОКИРА ПАРЕА 45гр/мин КАБЕЛ 1.9м ПОДЛОГА ОТПОРНА НА ГРЕБАНИЦИ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 60мл повеќе инфо на Повеќе за производот...

Слични производи