Техномаркет - ARIETE АR1389 ЕСПРЕСО АПАРАТ

ARIETE АR1389 ЕСПРЕСО АПАРАТ

-18%

Производител: ARIETE
Шифра: 29388743
Достапност: залиха
Редовна Цена:
10,999 ден.

SMART цена:
8,999 ден.

АПАРАТ ЗА ПОДГОТОВКА НА ЕСПРЕСО КАФЕ ПРИТИСОК 15 БАРИ МОЌНОСТ 900W КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВАРОТ ЗА ВОДА 0,9L ИНДИКАТОР ЗА НИВОТО НА ВОДАТА

Слични производи