Техномаркет - ELECTROLUX E6SI1-4MN ПЕГЛА НА ПАРЕА

ELECTROLUX E6SI1-4MN ПЕГЛА НА ПАРЕА


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29388877
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

МОЌНОСТ 2500 W КАПАЦИТЕТ НА ПАРЕА 40 G/MIN УдарНА ПАРЕА 200 G/MIN GLISSIUM ™ 175 ПЛОЧА ЗА ПЕГЛАЊЕ ОТПОРНА НА ГРЕБЕЊЕ ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА: ЗА ОСВЕЖУВАЊЕ НА ВИСЕЧКА ТКАЕНИНА СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА ОД БИГОР КОНТИНУИРАНА ПАРЕА: РАМНОМЕРНО ГИ НАВЛАЖНУВА ТКАЕНИНИТЕ. ВЕНТИЛ ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ: ГО СПРЕЧУВА КАПЕЊЕТО И СОЗДАВАЊЕТО НА ДАМКИ НА ОБЛЕКАТА ПРИ ПЕГЛАЊЕ НА НИСКИ ТЕМПЕРАТУРИ ИДЕАЛНА ЗА ДЕЛИКАТНИ ТКАЕНИНИ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1,95 M РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 0,33 L ДИМЕНЗИИ (HXWXD) 145 X 127 X 295 MM

Слични производи