Техномаркет - TEFAL PF611838 АПАРАТ ЗА ЛЕБ

TEFAL PF611838 АПАРАТ ЗА ЛЕБ

-13%

Производител: TEFAL
Шифра: 29388907
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,699 ден.

SMART цена:
14,499 ден.

АПАРАТ ЗА ЛЕБ МОЌНОСТ 1600W КАПАЦИТЕТ НА ПОДГОТОВКА НА ЛЕБ: 750g,1000g,1500g. 19 ПРОГРАМИ ОДЛОЖЕН СТАРТ ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ

Слични производи