Техномаркет - PHILIPS DST3011/20 - ПЕГЛА НА ПАРЕА

PHILIPS DST3011/20 - ПЕГЛА НА ПАРЕА

-15%

Производител: PHILIPS
Шифра: 29388949
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,799 ден.

SMART цена:
2,372 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2100W КЕРАМИЧКА ПЛОТНА ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 35 СЕК. ПОСТОЈАНА ПАРЕА 30Г/МИН УДАРНА ПАРЕА 140Г КАПАЦИТЕТ НА КАНИСТЕР ЗА ВОДА 300МЛ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1,9М

Слични производи